Instagram Envy: This Week In Celebs On Instagram

Instagram Envy: This Week In Celebs On Instagram

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Redaksi | E-mail

Minggu ini, selebriti kegemaran kami sibuk memakai pakaian yang hebat di lokasi eksotik seperti biasa. Kami melayari Instagram untuk melihat jika ada apa-apa yang boleh kita salin untuk diri kita sendiri. Berikut adalah gambar kegemaran kami dari minggu ini!

New Yorker Taylor Swift mengambil skuad berambut perangnya â € "Kate Upton, Amanda Seyfried, â € œfriendâ € â €" kepada permainan Knicks:

Foto yang disiarkan oleh Taylor Swift (@taylorswift) padaNov 11, 2014 pada 7:42 petang PST

Tia Mowry menampakkan gelang barunya:

Kemudian ini terjadi ... #protectionstyle #braids à ¢  ¤ï¸Â

Foto yang disiarkan oleh tiadmowry (@tiadmowry) padaNov 11, 2014 pada 2:39 petang PST

Mindy Kaling menyampaikan kebijaksanaan soleknya untuk wanita dengan kulit gelap (dan kita mempunyai beberapa rekod kita sendiri):

Gadis-gadis dengan kulit gelap kadang-kadang bertanya apa solek yang saya gunakan dalam persembahan. Artis solek saya @cindy_j_williams menyukai empat ini! Nars di Macao, Armani di 3, Kevyn aucoin airbrush cecair lq14, YSL 5D 70. Pada hujung minggu saya menggunakan batang asas Bobbi Brown dalam 6.5 sebagai concealer ketika saya berlarian.

Gambar yang disiarkan oleh Mindy Kaling (@mindykaling) padaNov 11, 2014 pada 7:15 petang PST

LiLo berkongsi beberapa kebijaksanaannya sendiri:

Berlian adalah seorang gadis sahabat terbaik à ° ŸŽâ,¬Ã ° Ÿ⠀ ™ â € "à ° ŸŽâ,¬ terutama apabila anda mendapatkan mereka sendiri. Amour à ° ŸŽâ,¬Ã ° Ÿ⠀ ™ â € "à ° ŸŽâ¬

Una foto publicada por Lindsay Lohan (@lindsaylohan) padaNov 11, 2014 at 8:42 PST

Lena Dunham memberi mesej kepada ~ haterz ~.

Foto yang disiarkan oleh Lena Dunham (@lenadunham) padaNov 11, 2014 pada 1:17 petang PST

Taylor Swift menukar permainan alisnya di sampul Wonderland mag.

Loving the game alis kuat @taylorswift @wonderlandmag #whereistheeyebrowemoji

Gambar yang disiarkan oleh Cara Delevingne (@caradelevingne) padaNov 11, 2014 pada 5:50 petang PST

Rihanna menarik Olivia Pope semasa lawatan White House (walaupun kita semua tahu Gladiators tidak akan memakai cetakan):

#heyAbby

Foto yang disiarkan oleh badgalriri (@badgalriri) padaNov 11, 2014 pada 3:09 petang PST

Dan akhirnya, adakah anda fikir saya akan meninggalkan Kim Kardashian? Cheers, mempunyai hujung minggu yang hebat!

Kertas Majalah kertas amaran baru! â € "kehormatan untuk bekerja dengan legenda à ° Ÿ⠀ œÂ · Jean-Paul Goude !!!! Tembak ini di Paris. Tidak boleh menunggu anda melihat keseluruhan isu à ° Ÿâ "¢ Ë †

Een foto die is geplaatst door Kim Kardashian West (@kimkardashian) onNov 11, 2014 at 6:12 PST

Berkongsi Dengan Rakan-Rakan Anda

Artikel Yang Berkaitan

add