7 Selebriti Lebih 50 Badan Yang Betul Lebih Baik Daripada Pernah

7 Selebriti Lebih 50 Badan Yang Betul Lebih Baik Daripada Pernah

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Redaksi | E-mail

Orang boleh katakan 50 adalah 40 yang baru, tetapi ini quinquagenarians super panas (yang menggulung lidah, tidak ia) kelihatan lebih panas daripada 20 atau 30 tahun. Lihatlah keindahan mandi ini kerana mereka meletakkan semua yang kita fikirkan tentang apa yang sepatutnya kita lihat. Jujurlah, wanita-wanita ini memenangi loteri genetik, jadi tidak mengejutkan mereka membunuhnya pada usia ini. Tetapi jika mereka keluar untuk membuktikan bahawa 50-an anda boleh menjadi dekad terbaik anda, kami berada di sini untuknya.

Angela Bassett, Toned and Fierce di 59Ada sesuatu di dalam air, dan air itu mesti datang terus dari mata air muda. Angela Bassett adalah pemain tengah berusia 59 tahun yang terakhir untuk menyiarkan bodik bikini pembunuhnya di media sosial, dan sukar untuk tidak mengagumi badannya yang menentang umurnya.

Satu jawatan yang dikongsi oleh Angela Bassett (@ im.angelabassett) pada

Brooke Shields, Forever Young pada umur 52 tahun

Kehidupan bikini di syurga 🌴

Satu jawatan yang dikongsi oleh Brooke Shields (@brookeshields) pada

Salma Hayek, A Stunner di 51

Satu jawatan yang dikongsi oleh Salma Hayek Pinault (@salmahayek) pada

Halle Berry, 51 dan Fit

Gambar yang disiarkan oleh Halle Berry (@halleberry) pada

Gambar yang disiarkan oleh Halle Berry (@halleberry) pada

Cindy Crawford, Hebat di 52

Foto yang disiarkan oleh Cindy Crawford (@cindycrawford) pada

Elizabeth Hurley, 52 dan Ageless

Foto yang disiarkan oleh Elizabeth Hurley (@ elizabethhurley1) pada

Elle Macpherson, "The Body" tidak berhenti pada usia 54 tahun

Gambar yang disiarkan oleh Elle Macpherson (@ellemacphersonofficial) pada

Berkongsi Dengan Rakan-Rakan Anda

Artikel Yang Berkaitan

add